ПІМАФУЦИН®

Супозиторії вагінальні по 100 мг № 3

 

Производитель:Астеллас Фарма С.п.А./Теммлер Італія С.р.Л.

Міжнародна назва:Natamycin

ATC класифікація:G01AA02

Русское название:ПИМАФУЦИН

Інструкція

І Н С Т Р У К Ц І Я

 для медичного застосування препарату

ПІМАФУЦИНâ

(PIMAFUCINâ)

Загальна характеристика:

міжнародна назвa: natamycin;

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії торпедоподібної форми, від білого до білого з коричневатим віддінком кольору;

склад: 1 супозиторій вагінальний містить натаміцину 100 мг;

допоміжні речовини: спирт цетиловий, жир твердий, тріоліату сорбітан, полісорбат 80, натрію гідрокарбонат, кислота адипінова.

 

Форма випуску. Супозиторії вагінальні.

 

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби, які застосовуються в гінекології. Антибіотики. Код АТС G01A A02.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Натаміцин є полієновим антибіотиком широкого спектра дії, активним щодо патогенних грибків, включно з дріжджовими грибками та особливо Candida albicans, котрі найчастіше є причиною інфікування генітальних шляхів. Діє фунгіцидно, зв’язуючи стероли клітинних мембран, порушуючи їх цілісність, що приводить до загибелі мікроорганізмів.

Препарат не має сенсибілізуючої здатності. Не виявлено жодного випадку алергії на натаміцин під час лікування препаратом або під час його промислового виробництва, та не спостерігалось розвитку резистентності до нього.

Препарат швидко та ефективно діє під час інфікування дріжджовими грибками піхви (кандидоз). Супозиторії вагінальні надають лікувального впливу за наявності виділень із піхви, запального процесу та свербежу, включно і у верхніх, менш доступних відділах піхви. Препарат швидко розплавляється у піхві, утворюючи масу, що піниться, котра сприяє рівномірному та повному розподілу активної субстанції по всій поверхні піхви.

 

Фармакокінетика. Існуючими на сьогодні методами не вдалось виявити в крові та біологічних рідинах організму натаміцин, який застосовувався інтравагінально, та його похідні, що свідчить про відсутність системної дії препарату.

 

Показання для застосування. Вагініти, спричинені Candida albicans.

 

Спосіб застосування та дози. Застосовують по 1 супозиторію впродовж 3-6 днів. Супозиторії рекомендується якнайглибше вводити у піхву (в положенні лежачи) один раз на добу (на ніч). У разі необхідності проведення лікування протягом кількох днів слід укластися в термін до початку менструації чи розпочинати лікування після її закінчення.

 

Побічна дія. Є поодинокі повідомлення про надмірну чутливість до цетилового спирту. Можливо відчуття легкого печіння в зовнішніх статевих органах після введення препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

 

Передозування. Випадкове передозування малоймовірне через особливості місцевого застосування препарату.

 

Особливості застосування. Препарат можна застосовувати під час вагітності, оскільки натаміцин не всмоктується через шкіру чи слизові оболонки. Під час менструації терапію переривають. Під час терапії препаратом потреби уникання статевих контактів немає.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

 

Умови та термін придатності. Зберігати при температурі 15-25°С в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови відпуску.  За рецептом.

 

Упаковка. По 3 супозиторія у стріпах з фольги, по 1 стріпу в картонній пачці.

 

Виробник. Астеллас Фарма С.п.А., Італія концерну Астеллас Фарма Юроп Б.В., Нідерланди.

Адреса. Представництво в Україні: 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 4.

 

 

Copyright © 2008-2010 Довідник лікарських засобів При копіюванні матеріалів, активне, відкрите для індексування, гіперпосилання обов'язкове.